Black Latte – Węgiel aktywny a odchudzanie – czy to działa?


                                                                                                        wegiel-aktywny-odchudzanie

Pośpiech w dzisiejszych czasach jest wręcz nieunikniony. Ludzie chcą mieć wszystko szybko, a najlepiej na już. Dotyczy to wielu kwestii, w tym też odchudzania. Niestety, ale nie da się z dnia na dzień pozbyć się zbędnych kilogramów. Jednak są sposoby, które mogą ten proces przyśpieszyć i ułatwić. Wśród wielu środków wspomagających utratę wagi jednym z zyskujących obecnie popularność jest węgiel aktywny. Ma on wiele zastosowań, a jednocześnie jest naturalny i łatwo dostępny.

Właściwości węgla aktywnego

Wytworzenie węgla aktywnego zachodzi poprzez obróbkę miazgi drzewnej przy temperaturze blisko 900 stopni Celsjusza. W dalszej fazie produkcji jest aktywowany działaniem pary wodnej albo mocnych kwasów. Wszystko to powoduje uzyskanie maksymalnej powierzchni adsorpcyjnej – pochłaniającej toksyny lub zanieczyszczenia. Właśnie dzięki tej powierzchni jest tak skuteczny i ma szeroki wachlarz zastosowań.

Węgiel aktywny najczęściej jest stosowany w celach leczniczych. Nie od dziś wiadomo, że jest to specyfik skuteczny przy rozwolnieniu czy innych problemach jelitowych. Dzieje się tak dlatego, że pokrywa on błonę śluzową przewodu pokarmowego, chroniąc go jednocześnie przed działaniem szkodliwych substancji. Można wykorzystać go do także do filtracji wody albo domowego zabiegu wybielania zębów.

Oprócz tego stosuje się go przy pozbywaniu się toksyn z organizmu. Węgiel aktywny dzięki swoim możliwościom adsorpcyjnym świetnie się sprawdza jako środek, pomagający w odchudzaniu. Absorbuje on kwasy tłuszczowe i zapobiega ich wchłanianiu, a oprócz tego oczyszcza nas od wewnątrz. Jest też to całkowicie naturalny i bezpieczny preparat na odchudzanie – właśnie dlatego zyskuje coraz większą popularność.

Ile kosztuje węgiel aktywny i gdzie go kupić?

Węgiel aktywowany znajdziemy w aptekach, zarówno w formie kapsułek jak i tabletek. Opakowanie 30 sztuk preparatu to koszt zaledwie 5 złotych. Dostępy jest również w formie granulatu, który służy do przefiltrowania wody. Jego cena to około 20 złotych, a opakowanie starcza do oczyszczenia aż 20 litrów wody.

                                                                                               black-coffee-cup

Koktajle na utratę wagi

Węgiel aktywny rozpuszcza się w wodzie, dlatego też nadaje się do przyrządzenia napojów wspomagających organizm w czasie detoksu czy też w codziennym pozbywaniu się toksyn. Na rynku znajdziemy mnóstwo preparatów zawierających w sobie właśnie węgiel aktywny, który pomaga w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Jednym z takich napojów odchudzających jest kawa Black Latte. Jest skuteczna dzięki kompozycji naturalnych składników, w tym też węgla aktywnego.

Kawa odchudzająca – Black Latte

Ogromnym plusem Black Latte jest to, że jest ona smaczna i nie przypomina innych napojów odchudzających. Do zakupienia tego produktu powinien zachęcić naturalny skład tej kawy. Pierwszym z nich jest oczywiście aktywowany węgiel. On hamuje wchłanianie się tłuszczów, które nie gromadzą się w organizmie, przez co waga nie idzie w górę. Składnik ten dodaje lekkości trawieniu oraz działa detoksykująco. Następnym jest mleko kokosowe. Mleko z miąższu orzecha kokosowego jest bogate w kwasy tłuszczowe, dzięki czemu wzmacnia nasz układ odpornościowy oraz organizm. Wpływa także na zmniejszenie apetytu i może przyśpieszyć nasz metabolizm aż 3-krotnie. Wśród składników Black Latte znajdziemy także L-karnitynę, czyli inaczej mówiąc spalacz tłuszczu. Odpowiednia jego ilość jest wręcz niezbędna chcąc osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

                                                                                                                 black-latte-skladniki

Opinie o Black Latte

Pierwsze efekty stosowania kawy Black Latte można zauważyć już po miesiącu. Oprócz utraty wagi, składniki kawy ujędrniają skórę i minimalizują ryzyko pojawienia się obwisłej skóry. Na forach internetowych można przeczytać wiele pozytywnych recenzji tego produktu. Niektóre osoby pozbyły się nawet 7 kg w ciągu miesiąca! Black Latte, stosowana zarówno przez kobiet jak i przez mężczyzn, wyróżnia się tym, że smakuje jak zwykła kawa z mlekiem. Dzięki temu osoba odchudzająca się nie musi ciągle myśleć o utracie wagi. Podsumowując, kawa na odchudzanie Black Latte jest dobra w smaku, skuteczna i ma naturalny skład – jest to produkt wart wypróbowania.